http://divine-music.info/
  • Wpisów:404
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 14:01
  • Licznik odwiedzin:32 205 / 2373 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie żałuj niczego, co kiedykolwiek wywołało na Twojej twarzy uśmiech. Nigdy nie płacz przez coś, co kiedyś dawało Ci szczęście.
 

 
Dawniej potrafiliśmy spędzać ze sobą całe dnie. Chodziliśmy bez celu po mieście ciesząc się sobą. Teraz mijamy wymieniając się tylko głupim 'cześć', zupełnie jakbyśmy zapomnieli o tym, co było kiedyś.
  • awatar Skylight.: Żeby jeszcze to "cześć" padało.. :( Wpadnij do mnie, zaczynam pisać opowiadanie i liczę na szczere opinie. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
- Narkotyki ? Alkohol ? Choroba ?
- Miłość .
- O kurwa..
 

 
Każdy ma jakieś wady i zalety. Nie ocenia się ludzi po tym co robią i jak wyglądają, tylko po tym jaki mają charakter.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nie mam do Ciebie żalu,
ja Ciebie rozumiem.
Ale innego chłopaka,
kochać nie umiem.
 

 
Obiecuję Ci , że kiedy za parę lat się spotkamy , miniemy się bez słowa , a ty pomyślisz :Kurwa ale byłem głupi . ;D
 

 
- I Koniec?
- Ale dlaczego się nie smucisz?
- Zrozumiałam że w prawdziwym życiu Nie każda Historia kończy się Happy Endem
 

 
O godzinie 4.30 dostała sms. Po omacku szukała telefonu. Sms brzmiał : Kocham Cie... lecz nie chce cie ranić . Zależy mi na Tobie ale nie potrafię z Tobą być " . Wybuchła płaczem. Miała dość. Następnego dnia zaczepił ją w szkole mówiąc że nigdy jej nie zapomni i zawsze będzie dla niego najważniejsza. Wracając ze szkoły zauważyła go z inną . Nie dowierzała co widzi. No ale cóż czego mogła sie spodziewać. Przyspieszyła i poszła do domu. Wiedziała że musi być dzielna. Minął tydzień od ich rozstania .Mimo wszystko ona nie mogła sie z tym pogodzić. Idąc do szkoły mijała "ich" ławkę na której zawsze mówił jak bardzo ją kocha. Wchodząc do szkoły zauważyła go z gromadką dziewczyn. Oczy jej się lekko zaszkliły ale udawała twardą. Chodzili razem do klasy. Nadeszła lekcja godziny wychowawczej . Siedziała ze słuchawkami w uszach , nic ją nie obchodziło. Przyjaciółka ukłuła ją ołowiem. Odwróciła się niechętnie zdejmując jedną ze słuchawek. - co jest ? - zapytała. - minął tydzień od waszego rozstania a on już zabawia się z innymi. - Kiwnęłam głową zakładając słuchawkę spojrzałam się na niego .Bawił się telefonem. Pewnie pisał już z innymi . Pomyślała : Szybko zapomniał. - Za chwilę dostała sms: Nie zapomniałem . Pamiętaj.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam, Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam, Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens, Z Tobą mogę iść po jego kres.
 

 
najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku.
 

 
Pamiętaj o tym , że jeśli dziewczyna wybaczy Ci coś przez co płakała to naprawdę Cię kocha i to bardzo . Wiec jeśli ja zranisz będziesz największym dupkiem . Szanuj kobietę bo to ona dała Ci życie na tym świecie dzięki niej jesteś tu .
 

 
Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między "wynoś się w cholerę" a "błagam, wróć."
 

 
Im bardziej Ci zależy, tym większe prawdopodobieństwo, że wszystko spierdolisz.
 

 
Czasami mam ochotę iść w cholerę , ale nie wiem którędy .
 

 
Twój uśmiech sprawia, że ciesze się jak małe dziecko z lizaka. ;3
 

 
<3 Kocham Cię
 

 
Taka tam nutka od mojego dzióbka ! <3
 

 
uzależnienia ? kakao , tymbarki , kurdemol , głos Peji, może jeszcze żelkii , ulubiony serial i ty . nie nie nie . wróć . może jeszcze pantiim , ulubiony serial . kropka .
 

 
A ja zapełniam pragnienie Twego pocałunku gumą do żucia, którą tak bardzo uwielbiałeś .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
- opowiedz mi o swoim wypadku..

- jakim wypadku.?

- no nie żartuj że z takim ryjem się urodziłeś.?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Ich palce pasowały do siebie idealnie  splecione bez wysiłku jak dwie komplementarne części.
 

 
Moja zaleta to dobre serce. A wadą jest to, że zbyt często jest dobre.
 

 
Uwielbiam te piekące, pozagryzane wargi gdy wiem,że to wszystko przez jego zbyt namiętne pocałunki.
 

 
znowu to zrobił, uciekł. znowu zostawił mnie, kolejny raz mówiąc, że moje życie z Nim nie ma sensu. a ja kolejny raz upadłam na ziemię, łamiąc się od wspomnień, i próbując wykrzyczeć, że będę Go kochać zawsze